Form Mode Routing (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Path
ru: Путь

en: Url
ru: Url-адрес

en: Custom
ru: Собственная

en: State
ru: Состояние

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация
