Form Mode Routing (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Path
sq: Pozicioni

en: Url
sq: Adresa Url

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
