Form Mode Routing (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Path
es: Ruta

en: Url
es: URL

en: Custom
es: Personalizado

en: State
es: Estado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
