Form Mode Routing (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Path
et: Tee

en: Custom
et: Kohandatud

en: State
et: Olek

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
