Form Mode Routing (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Path
he: מיקום

en: Url
he: כתובת url

en: Custom
he: מותאם

en: State
he: מצב

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
