Form Mode Routing (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
