Form Mode Routing (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Url
oc: URL

en: Custom
oc: Personalizat

en: State
oc: Estat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
