Form Mode Routing (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
