Form Mode Routing (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Path
fi: Polku

en: Url
fi: Osoite

en: Custom
fi: Oma

en: State
fi: Tila

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
