Form Mode Routing (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Url
hi: URL

en: Custom
hi: मनपसंद

en: State
hi: अवस्था

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
