Form Mode Routing (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Path
it: Percorso

en: Custom
it: Personalizzato

en: State
it: Stato

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni
