Form Mode Routing (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Path
sv: Sökväg

en: Url
sv: URL

en: Custom
sv: Anpassad

en: State
sv: Läge

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om
