Save Form State (2.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Form ID
da: Formular ID

en: Other
da: Anden

en: User login
da: Log ind

en: Reset password
da: Nulstil adgangskode
