Save Form State (2.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Form ID
de: Formular-ID

en: Other
de: Weitere

en: User login
de: Benutzeranmeldung

en: Reset password
de: Passwort zurücksetzen

en: Form IDs
de: Formular-IDs
