Save Form State (2.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Other
el: Άλλο

en: User login
el: Είσοδος

en: Reset password
el: Αρχικοποίηση κωδικού πρόσβασης
