Save Form State (2.0.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Other
es: Otro(s)

en: User login
es: Inicio de sesión

en: Reset password
es: Restablecer la contraseña
