Save Form State (2.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Other
he: אחר

en: User login
he: כניסה

en: Reset password
he: איפוס סיסמה
