Save Form State (2.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Other
nl: Andere

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Form IDs
nl: Formulier-ID's
