Save Form State (2.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Other
pl: Inne

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Reset password
pl: Nowe hasło
