Save Form State (2.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Form ID
fa: هویت ورقه

en: Other
fa: ساير

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Reset password
fa: اعاده رمز
