Save Form State (2.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Other
pt: Outro

en: User login
pt: Iniciar sessão de utilizador

en: Reset password
pt: Reiniciar senha
