Save Form State (2.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Other
ro: Altele

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Reset password
ro: Resetare parolă
