Save Form State (2.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Other
sv: Övriga

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Reset password
sv: Återställ lösenord
