Save Form State (2.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Other
vi: Khác

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Reset password
vi: Thiết lập lại mật khẩu
