Save Form State (2.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Other
ar: آخر

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Reset password
ar: إعادة ضبط كلمة المرور
