Save Form State (2.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Other
cs: Jiné

en: User login
cs: Přihlášení

en: Reset password
cs: Reset hesla
