Save Form State (2.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Other
eo: Alia

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Reset password
eo: Restarigi pasvorton
