Save Form State (2.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Other
et: Muu

en: User login
et: Sisenemine

en: Reset password
et: Küsi uus parool
