Save Form State (2.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Other
gl: Outro

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Reset password
gl: Restablecer o contrasinal
