Save Form State (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Other
hi: अन्य

en: User login
hi: सदस्य प्रवेश

en: Reset password
hi: कूटशब्द नव निर्माण करें
