Save Form State (2.0.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Reset password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Form IDs
hu: Űrlapazonosítók
