Save Form State (2.0.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Form ID
id: ID formulir

en: Other
id: Lainnya

en: User login
id: Login pengguna

en: Reset password
id: Reset kata sandi
