Save Form State (2.0.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Form ID
ja: フォームID

en: Other
ja: その他

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Reset password
ja: パスワードのリセット
