Save Form State (2.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Other
lt: Kiti

en: User login
lt: Nariams

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį
