Save Form State (2.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Form ID
ru: ID формы

en: Other
ru: Другое

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Reset password
ru: Сброс пароля

en: Form IDs
ru: ID форм
