Save Form State (2.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Other
sk: Ostatné

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Reset password
sk: Znovunastavenie hesla
