Save Form State (2.0.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Form ID
uk: ID форми

en: Other
uk: Інше

en: User login
uk: Вхід

en: Reset password
uk: Скинути пароль
