Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة
