Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Form ID
de: Formular-ID
