Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Form ID
el: ID φόρμας
