Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Form ID
eo: Formularo ID
