Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Form ID
es: ID del formulario
