Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Form ID
sk: ID formulára
