Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Form ID
vi: ID của Form
