Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Operation
bg: Действие

en: Show
bg: Покажи
