Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Show
bo: སྟོན
