Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Form ID
de: Formular-ID

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: Operation
de: Aktion

en: Show
de: Anzeigen

en: Once
de: Einmal

en: Date from
de: Startdatum

en: Date to
de: Datum bis

en: Everyday
de: Jeden Tag

en: Weekends
de: Wochenenden

en: Weekdays
de: Wochentage
