Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Operation
eo: Operacio

en: Show
eo: Montru
