Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Frequency
et: Sagedus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Show
et: Näita
