Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Operation
fr: Opération

en: Show
fr: Afficher

en: Date from
fr: Date depuis

en: Date to
fr: Date jusqu'à
